נירקור מזגנים >מאמרים>התקנת מזגן מיני מרכזי

התקנת מזגן מיני מרכזי

 

התקנת מזגן מיני מרכזי, מזגן עילי או כל מערכת מיזוג אחרת שמתאימה לביתכם היא פשוט על תקן חובה בקיץ הישראלי החם, אפילו הלוהט. למעשה, בשל שינויי מזג האוויר הרבים ושלל מופעי מזג אוויר קיצוניים ומאוד לא אופיניים לעונות השנה תסביר הניח שתמצאו את עצמכם משתמשים במזגן גם בחמסינים של מרץ או ברגעים הקפואים של דצמבר.

יש גם מי שאבדו את הסובלנות לשינויי האקלים ופשוט רוצים שלווה עם טמפרטורה קבועה - לאלו ולמי שמתפתים לנטרל את רעשי הרחוב ולהחליף אותם עם שקט צונן ונעים - מומלצת במיוחד התקנת מזגן מיני מרכזי.

מערכות המיזוג שמטפלות בכל חללי הבית, המכונות מיזוג מרכזי - הן מערכות מתקדמות למיזוג אוויר יעיל ויציב במיוחד. לא עוד כיוונים אינסופיים בכל אחד מחדרי הבית, התקנת מזגן מיני מרכזי, שמספיקה לבית בגודל סטנדרטי, מאפשרת באמת לנשום בשקט ולהרגיש בנוח בכל חדר בבית בכל מצב וזמן.

אבל יש רבים שמבינים שהתקנת מזגן מיני מרכזי תביא להם נחת רוח אולם לא לוקחים את הרעיון הלאה. זה יכול להיות מפני החשש משינוי, או מהצורך ביצירת צינורות להולכת המיזוג שמעורר דאגה. קשה לדמיין איך הצינורות הללו עומדים להתווסף לדירה מבלי להרוס אותה ולחולל מהומת עולם בבית.

 

התקנת מזגן מיני מרכזי לא מה שחשבתם!

 

אבל אם תחליטו לוותר על החששות ולעשות את הדבר הנכון תגלו מהר מאוד כי התקנת מזגן מיני מרכזי קלה יותר משתיארתם ופחות יקרה ממה שנדמה לכם.

כאשר התקנת מזגן מיני מרכזי לבית נעשית על ידי שני טכנאים מוסמכים, למשל, התהליך לא אמור לארוך יותר מיומיים שלושה, ולעתים קרובות הוא דורש רק שינויים קטנים במראה הקירות שנלווים להתקנת מערכת התעלות. קבלן מיזוג אוויר מנוסה יכול לפעול בחכמה ולא תמיד להיזדקק לכרייה בקירות, וזא

ת על ידי הסתרת התעלות בחכמה מאחורי שוחות גבס, בחלק אחורי של ארונות, בבוידעם, וכדומה, מה שמאפשר לו ביצוע של מעט מאוד חיתוכים מינימליים בקירות ובתקרה, ובעבורכם משמעות הדבר בלגן מועט מאוד והרבה פחות נוראי ממה שחשבתם.

 
בחירת יחידת הקירור

 

ההחלטה החשובה ביותר שיש לקבל בנוגע להתקנת מזגן מיני מרכזי היא בחירת המערכת הנכונה. תפוקת מערכת המיזוג הנמדדת בערכים של BTU/hr היא למעשה עוצמת הקירור או החימום שלו או באופן מעט מקצועי יותר - כמות הקור או החום שנוספה לחלל בשעת עבודה אחת.

זהו הנתון שלפיו עליכם לבחור את המזגן מיני מרכזי בדירתכם. בכדי לבחור בתפוקה המתאימה לביתכם או לבית העסק שלכם עליכם להתחשב במספר נתונים - גודל השטח אשר ברצונכם למזג, המיקום הגאוגרפי של הדירה בבניין וכיווני האוויר שלה, מזג האוויר בסביבה, מידת החשיפה הישירה לשמש ישירה, כמה אנשים מתגוררים בחלל הנתון ועוד. אם תרכשו שאת המערכת ואת שירותי הספק להתקנת מזגן מיני מרכזי תזכו לבטח בייעוץ מקצועי מהעובדים, אבל במידה ואינכם מסתדרים זכרו שיש ברשת טבלאות נוחות לחישוב התפוקה שתזדקקו לה בהתאם לנתונים השונים.

 
 
 
 

לפרטים נוספים ולהזמנות צלצלו לנירקור:
03-5633773

 
 
left banner