מזגן אלקו

הגיע הזמן לעבור למזגן אלקו

מזגן אלקו הן אולי שתי המלים הראשונות במאמר הזה אבל בסופו של עניין הן יהיו השורה התחתונה של כל מה שתקראו כאן.

למה מזגן אלקו חדש בכל זאת משתלם יותר?נתחיל במצב נתון - בביתכם יש מערכת מיזוג שברוב ימי הקיץ מצליחה לקרר, אבל היא מאוד ישנה, מיושנת ומרעישה באופן כמעט בלתי נסבל, ובנוסף פעולתה גוזלת המון המון חשמל, דבר הגורם לניפוח חשבון החשמל, בעיקר בחודשי העומס. מזגן זללן חשמל עלול לפעמים לגזול כ-40% מכלל צריכת החשמל הביתית והוא גם לא אקולוגי, גם לא מתחשב בסביבה במובן של בזבוז משאבי החשמל שנחוצים כשיש צריכה גבוהה במיוחד, וכן מהווה בזבוז כסף. מה עושים? רוכשים מערכת מיזוג חדשה שתגרום לקירור מהיר ואיכותי יותר של הבית, בצריכת חשמל מופחתת משמעותית, ותוך פעולה הרבה יותר שקטה ונעימה. ואם כבר החלטתם לבצע רכישה, הרי שמזגן אלקו הוא התשובה, אבל נגיע למסקנה הזו בשורה התחתונה של המאמר.

אם תחשבו את עלות החשמל שבזבזתם עד כה על המזגן הישן מול חישוב חסכון החשמל שעשוי להביא לכם חדש, כמו מזגן אלקו למשל, תגלו כמה טעיתם בשיקול הדעת כשהמשכתם להחזיק במערכת המיזוג הישנה רק מחשש מההוצאה על המערכת החדשה.

מזגן אלקו מבטיח חסכון של עד 30% בצריכת החשמל בהשוואה לעלות מזגן רגיל, וכשהמזגן ישן, ענתיקה, הרי שהחיסכון גדול בהרבה. בנוסף, אלקו מבטיחה לכם את האיכות הגבוהה ביותר האפשרית ליחידות מיזוג אוויר. הקדמה והטכנולוגיה של מזגני אלקו מרשימות, מושקעים בהם מחשבה, תכנון והרכבה בסטנדרטים הגבוהים ביותר הקיימים. המזגן מבטיח שמירה על טמפרטורת חדר יציבה ונוחה להעדפתכם, ללא גלי חום וקור, והוא גם ניחן בפעולה שקטה ביותר, שמתאימה במיוחד לחדרי שינה ולחדרי ילדים. בנוסף, רכישת מוצרי אלקו מבטיחה צורך נדיר במיוחד בתיקונים וקלות באחזקה.

מפרט אלקו כולל בין השאר את טכנולוגיית המיזוג החדישה ביותר בעולם, המכונה אינוורטר; מערכת השבחת אוויר מתקדמת, שכוללת מסנן פחם פעיל שנועד לסילוק ריחות לא נעימים מהמערכת, ופילטר אלקטרו-סטאטי שתפקידו לסנן חלקיקים מיקרוניים; יוניזטור מיוחד אשר מוסיף לאוויר יונים חיוניים שמסייעים למניעת עייפות וכאבי ראש; כנפוני אוויר ממונעות שמיועדות לפיזור אופטימלי של האוויר הממוזג בחדר; ובקר לחות מיוחד המסייע לגריעת לחות בקיץ ולייבוש מופחת בחורף.

ועכשיו כשהגעתם לשורה התחתונה - נכון שגם אתם כבר מבינים שמזגן אלקו ישדרג את חייכם וימזג את ביתכם באופן המושלם ביותר?

לפרטים נוספים ולרכישה צלצלו לנירקור:
03-5366773


left banner