נירקור מזגנים >מאמרים>מזגן אלקטרה פלטינום

מזגן אלקטרה פלטינום - אביב כל השנה

 

מזגן אלקטרה פלטינום הוא לא סתם עוד דבר אלא מכשור אלקטרוני מתקדם להנדסה עצמית של טמפרטורת הבית, ומשמעות העניין היא פשוטה - אביב בכל עונות השנה עם טמפרטורות נעימות נעימות שמעניקות לכם תחושה טבעית במיוחד.

מערכת מיזוג היא מערכת המתייחסת לאוויר שנמצא בתוך חלל מוגדר, בדרך כלל במקום סגור, באמצעות מחזור קירור שבו האוויר החם מוצא החוצה ומוחלף באוויר קריר יותר ולח.

מטרת התקנת מערכת שלמה של חימום, אוורור ומיזוג אוויר המכונה HVAC - בין אם בבתים, במשרדים, בחנויות בקניונים או בכלי רכב ועוד - היא לספק נוחות לאנשים השוהים במקום, על ידי שינוי המאפיינים של האוויר, בדרך כלל על ידי קירור האוויר.

מזגן אלקטרה פלטינום הוא למעשה מכשור אלקטרוני מתקדם במיוחד למיזוג אוויר בעידן המודרני, והוא מתאים לחללים שונים. התקנת מזגן אלקטרה אינוורטר פלטינום בביתכם היא דרך וודאית להבטיח שליטה מושלמת על טמפרטורת חדרי הבית, ושביעות רצון מציוד איכותי, מושקע ומתקדם במיוחד בתחום מיזוג האוויר.

 

קצת היסטוריה

 

המדען הבריטי בן המאה ה-19 והממציא מייקל פאראדיי גילו כי דחיסה והנזלת אמוניה יכולות להקפיא אוויר כאשר האמוניה הנוזלת החלה להתאדות.

כבר בשנת 1842, רופא פיליפיני בשם ד"ר ג'ון גורייה השתמש בטכנולוגיה מדחס ליצור קרח, שבו עשה שימוש לקירור אוויר עבור מטופליו. הוא קיווה כי בסופו של דבר יוכל להשתמש במכונת הקרח שלו לוויסות הטמפרטורה של בניינים ואפילו חשב על קירור ערים שלמות בעזרת מערכת של יחידות מיזוג אוויר מרכזיות.

 

יתרונותיו של מזגן אלקטרה פלטינום

 

לכל ישראלי החי במדינתנו החמה והלחה במיוחד מגיע שתותקן ותפעל מערכת מיזוג איכותית במחיר תחרותי וכזה שתשיב תמורה מלאה להשקעה בו. מזגן אלקטרה פלטינום הוא זוכה פרס מוצר השנה 2015 ומשתייך לסדרת המערכות העיליות המתקדמת של חברת אלקטרה, אשר מתגאה בסטנדרטים חדשים לגמרי של יוקרה ואיכות, בעל עיצוב חדשני ומתקדם ודירוג אנרגטי גבוה שמבטיח פעולה תוך חיסכון משמעותי בחשמל. מזגן אלקטרה פלטינום on/off כולל כבל  לחיבור בין יחידות ושלט רחוק ידידותי וקל במיוחד להפעלה.

מזגן אלקטרה פלטינום ישמש אתכם לשנים רבות בזכות ההשקעה בפיתוחו והתוצאה שניכרת בטכנולוגיה חדשנית עם מערכת השבת אוויר ייחודית. התוצאות שתחוו בזכות פעולתו בשקטה והמצוינת של מזגן אלקטרה פלטינום יספקו לכם חדרים ממוזגים - מחוממים או מקוררים בהתאם לצורכיכם ולעונות השנה השונות - שיעניק לכל משתמש חווית מוצר מעולה, לא פחות.

left banner