מזגן במבצע 

 

מתי הכי כדאי לקנות מזגנים?

 

מזגן במבצע זה מה שרבים מאיתנו נזקקים לו בתקופת הקיץ הלוהטת, כשהחום העז לא מאפשר הימצאות בדירות לא מצוננות וממוזגות. אבל מפתיע לגלות שהמבצעים המצוינים ביותר מופיעים בעיקר בתקופת החורף. השאלה היא אם אנחנו מבצעים את הרכישה כשהעניין מתאים לנו או מכורח מסוים.

הסיבות לרכישת מזגן רבות - לפעמים אנחנו פשוט נאלצים להחליף את המערכת הישנה והשחוקה פשוט כי עבר זמנה ובגלל שהיא הפסיק לעבוד והטכנאי הודיע לנו שהמזגן שלנו כבר כל כך ישן שאין בעבורו אפילו חלקי חילוף נכונים. אפשרות אחרת היא שמחיר התיקון גבוה מאוד, דבר שקורה בעיקר אם מה החלק שהתקלקל הוא המנוע, ואז עדיף לחפש מזגן במבצע ולהוסיף רק קצת למחיר בכדי להשיג מערכת מיזוג חדשה ומתקדמת יותר.

אבל לא כולם מחליפים ורוכשים מזגן חדש רק בגלל תקלה או פעולה לא טובה של המזגן הישן. יש גם בעלי בתים ודירות, בעלי בתי עסק וחנויות וכדומה שלפעמים נערכים מראש לרכישת מזגנים בעבור הנכס שלהם. זוהי רכישה מתוכננת מבעוד מועד וככזאת כדאי לנו במיוחד לחשב את צעדינו ולבצע את רכישת המזגן במבצע, ולא במחיר המלא.


מזגן במבצע - דווקא בעונה הקרה

 

 

העונה הנכונה ביותר שבה כדאי לבצע את הרכישה היא החורף, שבה המחירים יורדים והיצע גדול של מזגנים עומד לרשותנו כצרכנים נבונים. השגת מזגן במבצע משמעה אפשרות לרכוש מזגן של מותג טכנולוגיה איכותי ללא פשרות, וכן אפשרות לרכישת מערכת בעלת תפוקה והספק גבוהים יותר, גם כן ללא התפשרות ואילוצים. מיזוג אוויר הוא תיאור של שליטה בטמפרטורת חללים בנויים כדי לספק לנמצאים בהם תחושה טובה ונעימה. בקיץ מדובר אמנם על קירור האוויר, אבל המחשבה על מזגן כעל אביזר לקירור בלבד היא כמובן שגויה שכן בחורף מומלץ במיוחד להשתמש בו לצורך חימום הבית, ןזאת מכיוון שהחימום באמצעותו הוא חסכוני יותר ומשתלם בהרבה יותר מאשר חימום בגז או בחשמל ודומיהם. למרות זאת, רבים מאמינים שהעונה הטובה ביותר לבצע רכישה היא הקיץ, אבל טעות בידיהם.

אם כן זכרו - כשאתם מתכוננים לרכוש מזגן במבצע או אפילו כמה מזגנים במבצע כדאי לתכנן את הרכישה בתקופת החורף, כך שתשיגו מחירים טובים על המכשור הלא זול במיוחד הזה. במסגרת המחיר שתקבלו בחנות החשמל או באתר המכירות המקוון שבו תמצאו מזגן במבצע כלבבכם חשוב לברר האם המחיר כולל התקנה והובלה ואם לאו, לבדוק טוב טוב כמה אלו מוסיפים לעלות הסופית של הרכישה.

 
 
 


לרכישת מערכות מיזוג של החברות המובילות במחירים שיפתיעו גם אתכם, חייגו לנירקור:
03-5366773

 
 
left banner