נירקור מזגנים >מאמרים>מזגן לחדר שינה

מזגן לחדר שינה

 

חם מדי מכדי להירדם? מזגן ואתם ישנים כמו תינוק!

 

מזגן לחדר שינה הוא בדיוק מה שאתם זקוקים לו כדי שחייכם יהיו טובים. הקביעה הזו נובעת מהמשוואה הפשוטה - שינה טובה מאפשרת לכם לקום בבוקר רעננים ומלאי מרץ. שינה טובה פשוט לא מתחברת לחום וללחות של מדינת ישראל. מכאן נובע שבכדי שתשתנו טוב עליכם לקרר את החדש והאמצעי המושלם לצורך קירור מבוקר, נעים ומוצלח של כל חלל הוא מזגן. מכאן נובע שרכישת מזגן לחדר שינה תשדרג את חייכם.

לבחירת מזגן לחדר שינה יש כמה דברים משותפים עם בחירת מזגן בעבור הסלון שלכם, אבל יש גם הבדלים. בחדר השינה שלכם אתם משתמשים לרוב לשינה. זאת הסיבה לכך שאולי כדאי לכם לבחור מערכת מיזוג אוויר שונה במקצת מזאת שהייתם בוחרים בעבור הסלון או חדר אחר שמשמש אתכם רק במהלך שעות העירות שלכם.

 

איזה סוג של מזגן לחדר שינה כדאי לי לבחור?

 

מיזוג האוויר שהכי מתאים לחדר השינה הוא מזגן קיר עילי. זו יכולה להיות בחירה טובה בעבור חדר השינה שלכם, אבל אתם צריכים לקחת בחשבון כמה דברים:

● בחרו מזגן לחדר שינה שתפוקתו מתאימה לגודל חדר השינה שלכם. אם המזגן יהיה חזק מדי, או חלש מדי, זה יפגום לגמרי בחוויית השימוש בו.

● בחרו במזגן שקט. לרוב המזגנים יש כעת מדד דציבלים (שמכונה dB) הרשום עליהם. ככל שדירוג הדציבלים של המזגן שבו אתם מתעניינים נמוך, כל המזגן לחדר שינה שקט יותר.

● יש מזגנים חדשים שניתנים לתכנות, כך שאתם יכולים להגדיר את הזמן שאתם רוצים שהמזגן יפעל, ואז כדי יכבה מעצמו. זאת תכונה שיכולה להיות אידיאלית בחדר השינה, כי המזגן יכבה אוטומטית לאחר שאתם נרדמים וכך גם יחסך חשמל וגם לא תחושו שקר לכם מדי במהלך הלילה, כשהטמפרטורות בחוץ צונחות.

● המצאות של תרמוסטט בשליטתכם היא, כמובן, על תקן חובה בעבור מזגן לחדר שינה. הגדירו את הטמפרטורה המושלמת בעבורכם, והתרמוסטט ישמור שתישנו בטמפרטורה זו לאורך כל הלילה.

● שלט רחוק גם הוא חשוב מאוד בכל הנוגע במזגן לחדר שינה, כיוון שאתם מעוניינים לבטח באמצעי שיאפשר לכם לשלוט ביחידת המיזוג ישירות מהמיטה שלכם ובלי צורך לקום.

רכישת מזגן לחדר שינה לרוב אינה מכניסה את הרוכשים לצרות בדמות הוצאה ממש גבוהה. ההתקנה של מזגן עילי פשוט קלה ומהירה וסביר להניח שגם האספקה תהיה זריזה במיוחד. אז קדימה - בחרו לכם מזגן לחדר שינה והזמינו אותו מיד - אין כל סיבה שתשנו עוד לילה אחד נוסף כשאתם סובלים מקור או מחום קיצוניים.

 
 
 

לפרטים והזמנות צלצלו אל נירקור:
03-5366773

 
 
left banner