מזגן מפוצל

 

מיזוג אוויר יעיל במיוחד עם מזגן מפוצל

 

מזגן מפוצל הוא אחד מעזרי מיזוג האוויר המתקדמים, היעילים והמתוחכמים ביותר שיש בשוק כיום הן בארץ והן בעולם. יבואנים, יצרנים, משווקים ומתקינים רבים מביאים כיום אל קהל הלקוחות, הכמהה לאמצעי מיזוג יעיל בארצנו החמה והלחה, היצע גדול של דגמים מפוצלים. למעשה מרבית דגמי המזגנים הפופולריים כיום בקרב קהל הקונים משתייכים לקטגוריה המכונה 'מזגן מפוצל'.

מזגן מפוצל הוא בהחלט האמצעי האידאלי ביותר לקירור או לחימום חללים שונים - משרדים, דירות ובתים - מבין כלל מזגני האוויר שנמכרים כיום, אך לא תמיד או בכל מצב הוא שיתאים בהכרח לחלל הנתון שברצונכם להתקינו בו, ויש לקחת את הנתונים הנדרשים לכם בחשבון בעת הבחירה איזה מיזוג להתקין.

 

מהו המאפיין העיקרי של מזגן מפוצל?

 

שלא כמו במקרים של מזגני חלון, אשר מוצעים כיום בישראל באופן מצומצם מאוד - בעיקר מבחינת מגוון המותגים, ההספקים והסוגים - המיזוג המפוצל, כנראה בשל הביקוש הרב והעניין בו, משווק בארץ במגוון דגמים, תפוקות, תצורות ואופיים, הכוללים בין השאר מזגן מפוצל עילי, מזגן מפוצל רצפתי, אינוורטר מפוצל וכזה שהוא מיני מרכזי מפוצל.

ההיצע הנרחב של המזגנים המפוצלים מהווה יתרון ברור לצורך התאמה טובה יותר של מיזוג האוויר ואופיו לצורכי השטח שבכוונתכם לקרר או לחמם. מזגן מפוצל מגיע במנעד רחב של דגמים, החל בפשוטים והצנועים יותר וכלה במזגנים מפוצלים יקרים, או כאלו שמיועדים במיוחד לחללים גדולים מאוד.

האם יש למזגנים המפוצלים יתרונות בולטים?

מזגן מפוצל פועל באופן המבוסס לרוב על הפרדת המדחס והיחידה החיצונית מיחידת המיזוג הפנימית וזהו אחד ממאפייניו. הפרדה זו היא המסייעת להרחקת מקור הרעש אל מחוץ למקום הימצאנו, ואל מעבר לחלון המוגף. התוצאה - פעולה שקטה וכמעט בלתי מורגשת. דעו כי מזגנים זולים ופשוטים מאוד הם תמיד בעלי יעילות נמוכה מאוד ואורך חיים קצר, אבל מתלווה אליהם דופי נוסף ומאוד מרתיע - הם מאוד רועשים. רכישת מזגן מפוצל תספק לכם שקט, הן נפשי בכל הנוגע לאורך חיי המזגן ועמידותו, כמו גם לתפקודו ויעילותו, והן שקט פיזי מהסיבה הפשוטה - המיזוג המפוצל מתאפיין ביעילות אנרגטית שמקיימת פעולה שקטה במיוחד ואיכותית.

 

לסיכום

 

למרות שאמצעי מיזוג האוויר לא זכו להתייחסות עיצובית מיוחדת לאורך השנים, דגמיו המרובים של אמצעי המיזוג המפוצל הנמכרים בעידן הנוכחי בהחלט ניחנים בחשיבה גם על הפן האסתטי ובהקפדה על מראה מצודד, שימשוך ללא ספק את מי מביניכם שמראה סביבת המגורים חשוב לו. אבל זכרו כי במקרה של מזגן מפוצל העיצוב אינו העיקר, אלא רק הצ'ופר, כיוון שהסטייל בא בלוויית וכוח עבודה משמעותי, איכות ויעילות.

 

לרכישת מזגן אלקטרה, תדיראן, טורנדו מפוצל, צלצלו לחברת נירקור:

left banner