נירקור מזגנים >מאמרים>מזגן כולל התקנה

מזגן כולל התקנה 

 

מה כדאי לדעת כדי להחליט לרכוש מערכת מיזוג הכוללת התקנה?


 

רוב האנשים לא חושבים על חידוש המזגן שלהם עד שהוא קורס או הופך לכל כך זקן שלא שווה לתקן אותו. למעשה, סקר שנערך לאחרונה בקרב בעלי בתים בארה"ב, מצא כי 59 אחוזים
מהאנשים שרכשו מערכות מיזוג אוויר חדשות עשו זאת עקב כשל המערכת הקיימת שלהם או תקלה שהתיקון שלה היה יקר מכדי להשאיר אותה פועלת. 41 אחוזים מהרוכשים, בניגוד למי שקנה רק כשכבר לא הייתה ברירה, החלו לשקול רכישת מערכת מיזוג חדשה, במחשבה בעיקר על יעילות אנרגטית גבוהה יותר ופעולה נוחה ושקטה יותר, לפני שהמערכת שלהם נכשלה. כשהם התחילו להתעניין בחידוש המערכת ובקניית מזגן כולל התקנה ואספו מידע בסבלנות ובשקדנות, הם הצליחו לא רק בבחירה הטובה יותר אלא גם במציאת מחירים טובים בהרבה יותר.

 

לא הגיל - התרגיל

 

אורך חייה הממוצע של מערכת מיזוג אוויר הוא כ-12 עד 13 שנים. לאחר מכן היא אולי תפעל, אבל סביר להניח שלא בהצלחה רבה, דבר שיעלה לכם בכסף רב הן בשל צריכת חשמל גבוהה יותר והן בשל תקלות רבות. אלא שמרבית האנשים לא רואים את התמונה המלאה, ומסרבים להכיר בעובדה שקנייה מחושבת של מזגן כולל התקנה לפני שהקודם קורס לחלוטין, היא שיקול חכם גם מבחינה כלכלית וגם מבחינת חסכון בעגמת נפש. לראייה נגלה לכם כי הגיל הממוצע של מערכות המיזוג המוחלפות סופסוף הוא 16 שנה.

אבל למעשה השיקול אם להחליף את המיזוג בבית או בעסק במכשור חדש לא אמור להיות קשור לגיל המערכת, אלא להיקף הפעולה שלה לאורך השנים. במקרה של מזגנים חשוב במיוחד כמה שימוש עשיתם בהם מכיוון שזה מה שקובע את אורך חייהם.

אם יש ברשותכם מערכת ישנה שעשתה כבר הרבה למען קירור או חימום ביתכם, ואתם נתקלים בבעיות לעיתים קרובות, כדאי להבין את הרמז - עכשיו זה הזמן להחליט על התעניינות במערכת חדשה ומתקדמת מספק אמין, שיעניק לכם מזגן כולל התקנה ושירות מכובד.

 

מה עושים כדי לאתר מזגן כולל התקנה כפי צורכיכם?

 

ראשית, לאחר שהחלטתם להשקיע בקנייה, מומלץ לקרוא מעט באתרים המספקים מידע וביקורת על מכשור אלקטרוני חדיש מסוג זה. שימו-לב שאינכם באתר מסחרי אלא באתר של מגזין או בבלוג מקצועי וקראו את ההמלצות האחרונות בנוגע למערכות מיזוג אוויר בכלל ובפרט לגבי מחיר וכדאיות מזגן כולל התקנה במקום מגוריכם. לאחר מכן כדאי ומומלץ לערוך סקר מחירים באמצעות אתרים להשוואת מחירים ולבסוף, לוודא שהחנות וההתקנה שהיא מספקת זכו בהמלצות הגולשים האחרים וחלילה לא בתלונותיהם. ועכשיו - תוכלו לרכוש מזגן כולל התקנה מהיצרן והספק שתעדיפו. תתחדשו!

 
 
 

לשאלות נוספות ולזימון התקנה חייגו לחברת נירקור:
03-5366773


left banner