נירקור מזגנים >מאמרים>מחירי מזגנים

מחירי מזגנים

 

מיזוג אוויר - כסף בעבור הרגשה טובה

 

מחירי מזגנים הם לעיתים סיבה לרתיעה מהתקנת או החלפת מזג אחד או מערכת מיזוג אוויר בבית או בעסק, וחבל. זה נכון, מחירי מזגנים אינם עניין של מה בכך. מזגן קיר בודד מחירו כאלף שקלים, ומהמחיר הזה והלאה הסכומים רק הולכים ומטפסים מעלה. אנשים שמתעניינים ברכישת מערכת מיזוג אוויר רצינית לביתם, נניח בהתקנת מזגן אלקטרה מפוצל או מיזוג אוויר מיני מפוצל יתבקשו להיפרד מסכום משמעותי למדי לצורך השגת מטרתם. בנוסף, אל מה שאנחנו מתייחסים כמחירי מזגנים מתווספת עלות ההתקנה, שלעיתים היא אינה בטלה בשישים, בעיקר כשמדובר, שוב, על מערכות מיזוג אוויר רציניות ומורכבות.

 
 

עלות מול תועלת

 

אבל יש דרך אחרת להתייחס אל מחירי מזגנים והיא - לנסות ולבחון את היחס של העלות מול התועלת. הכוונה אינה ליחסי עלות תועלת כמו בבתי עסק או כפי שנוהגים משווקים ו/או מייצרים של מוצר מסוים לחשב את מחיר חומרי הגלם שמרכיבים אותו, הובלתם ושכירת כוח העבודה שעוסק בכלל המסחר בהם אל מול הרווח הכספי ממכירתם. במקרה של מחירי מזגנים מה שעליכם לנסות "לכמת" (למדוד ולזהות) הוא "מוצר" שאינו קיים באופן מוחשי. המוצר הזה הוא ההרגשה שלכם, רווחתכם, איכות החיים שלכם או של יתר האנשים שייהנו מהמזגן שרכשתם ומפעולתו האפקטיבית.

בכדי להסביר - מחירי מזגנים, גבוהים ככל שיהיו, יכולים להימדד אך ורק באותה רווחה שיש לאדם כתוצאה משהייה במקום

 ממוזג היטב. לא משנה איזו טמפרטורה תעשה את זה לאדם המסוים, האם הוא חובב קור מקפיא, ואפשרות להתכסות ולהתכרבל בשמיכה חורפית גם בחודשי הקיץ, או שהוא מסוג האנשים שהטמפרטורה המומלצת על ידי משרד האנרגיה (25 מעלות צלזיוס) קצת צוננת מדי בעבורו - כך או כך, כשאנשים מתקינים מיזוג בבתיהם או במשרדיהם הם בעצם מספקים לעצמם וליתר הדיירים או המשתמשים אפשרות לקבוע את טמפרטורת החדר לנוחותם המרבית, בכל חודשי השנה, וזוהי תועלת שאמנם קשה למדוד אבל בהחלט ניתן לחוש. והתועלת הזו היא למעשה הזו שצריך לבחון מול מחירי אמצעי המיזוג, גם אם הם גבוהים.

 

אפשר גם להוזיל מחירי מזגנים

 

אז נכון, אדם שלא נאלץ לסבול מתהפוכות מזג האוויר כי סביבתו ממוזגת כראוי בציוד חדשני ומתקדם הוא בהחלט אדם נינוח ומרוצה יותר. אבל עדיין יש מי שיטענו כי מחירי המזגנים פשוט "גדולים" עליהם. לפניכם כמה הצעות כיצד להוזיל את העלות הגבוהה יחסית של מיזוג אוויר בימנו:

 

- חפשו והשוו מחירי מזגנים באמצעות האינטרנט. יש פערים גדולים שתגלו, ואלו משמעותיים למדי כחיסכון בהוצאה.

- נסו לרכוש מתצוגה או כאלו שנעשה בהם שימוש קצר מועד.

- רכשו את אמצעי המיזוג לבית אחד אחד - כשניתן, רכשו מזגן אחד, כשירווח - רכשו נוסף, וכן הלאה. כך תצליחו לפרוש מחירי מזגנים על פני זמן ארוך ובתנאים הנוחים לכם.

 
 

לקבלת פרטים נוספים צלצלו עכשיו אל חברת נירקור:
03-5366773 

left banner